Україна ініціює початок переговорів щодо ЗВТ з Великобританією після Brexit

1731

Україна ініціює початок переговорів з питання про створення зони вільної торгівлі (ЗВТ) з Великобританією після Brexit, заявив прем’єр-міністр Володимир Гройсман.

Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Інтерфакс-Україна.

З огляду на, що Великобританія прийняла рішення про вихід з Європейського Союзу, так званий Brexit, нам потрібно сьогодні говорити про нову основі нашого економічного співробітництва. Я підняв питання про початок консультацій щодо встановлення ЗВТ з Великобританією, – повідомив прем’єр журналістам після зустрічі з прем’єром Великобританії Терезою Мей в Лондоні в середу.

В.Гройсман зазначив, що в даний час товарообіг між обома країнами становить близько $ 2 млрд, в перспективі може досягти $ 3,5 млрд.

Крім того він зазначив, що з 1 вересня почне працювати зона вільної торгівлі України з Канадою, також в цьому напрямку здійснюється робота з Туреччиною та Ізраїлем.

- РЕКЛАМА -
  • Дипломатичні джерела підтвердили, що глави урядів дійсно погодилися з необхідністю нових переговорів про ЗВТ. За словами співрозмовника, Мей погодилася на проведення таких консультацій, зазначивши лише, що “така угода юридично не може бути підписана до виходу Британії з ЄС”.


    Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.