Україна, Грузія і Азербайджан уклали меморандум про створення спільного підприємства для оперування поромами

2587

“Укрзалізниця”, Грузинська і Азербайджанська залізниця уклали меморандум про створення спільного підприємства для оперування поромами УЗ.

Церемонія підписання відбулася в рамках проходить в Одесі II міжнародної транспортної конференції “Інтегровані транспортні коридори Європа-Азія”. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на ЦТС.

Створення СП є лише одним з пунктів меморандуму, в цілому він спрямований на співпрацю щодо спільної експлуатації постійного залізнично-поромного сполучення для розвитку вантажоперевезень по маршруту ЄС – Україна – Чорне море – Грузія – Азербайджан – Каспійське море – Азія. Його підписали керівники компаній, а саме в.о. голови правління УЗ Євген Кравцов, голова правління Азербайджанської ж/д Джавід Гурбанов і гендиректор – голова Ради директорів Грузинської ж/д Мамука Бахтадзе.

Партнерство з нашими колегами з Грузії відкриває нові перспективи щодо реалізації цього проекту. Для забезпечення конкурентних перевезень необхідно створити не тільки сучасну систему залізничних вантажних перевезень, а й організувати комплексну роботу з використанням поромних переправ і налагодити тісну співпрацю між залізницями. Саме цьому сприятиме створення СП для оперування поромами, – зазначив Крацов.

В УЗ відзначають, що сторони вживатимуть заходів для створення спільного підприємства.


Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.