“УкрАВТО” вийде на український ринок тракторів з корейськими LS

3278

Корпорація “УкрАВТО” вивчає споживчий попит на лінійку тракторів південнокорейської компанії LS, яка до теперішнього часу не була представлена ​​в Україні.

Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Інтерфакс-Україна.

Згідно з повідомленням, з цією метою “УкрАВТО” представила ці трактора на рамках міжнародної агропромислової виставки “АГРОЕКСПО-2017”, яка проходить в Кропивницького.

Зростаюча популярність сільськогосподарських форумів побічно свідчить про те, що сільське господарство і агропромисловий комплекс починає відновлюватися. Тому “УкрАВТО” в рамках виставки з метою вивчення попиту представила лінійку тракторної техніки LS, – зазначає прес-служба.

При цьому в компанії підкреслюють, що даний крок виглядає цілком логічним і виправданим, оскільки агросектор починає демонструвати позитивну динаміку і має величезний потенціал і перспективи для подальшого розвитку.

З огляду на, що це новий бренд для ринку України і ця техніка не була представлена ​​раніше, напрямок тракторної техніки стане” пробною кулею “для оцінки реакції потенційних клієнтів, – додають в “УкрАВТО”.


Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.