«Ukrainian Sugar Company» придбала складський комплекс для зберігання цукру

3998

«Ukrainian Sugar Company», що входить в структуру компанії ED&F Man, придбала в українського виробника соків «Сандора» складський комплекс в Миколаївській області для додаткового зберігання 50 тис. т цукру.

Про це повідомляє прес-служба компанії ED&F Man.За повідомленням, потреба в покупці додаткового складського приміщення виникла через те, що «Ukrainian Sugar Company» вже не вистачає доступних складів на території основного активу компанії — Засільського цукрового заводу.

«Сьогодні на заводі ми можемо зберігати близько 80 тис. т цукру. Також ми будуємо на території заводу ще один склад на 15 тис. т. Склади, які ми купуємо у «Сандора», за нашими підрахунками, дозволять додатково розміщувати близько 45-55 тис. т готової продукції», — стверджує генеральний директор компанії, Володимир Палієнко.

Компанія ED&F Man заснована в 1783 році в Лондоні та є найбільшим постачальником продуктів харчування, цукру, спецій, кормів для тварин, тропічних олій, гуми, біопалива та кави через мережу офісів і агентств більш ніж у 50 країнах світу. Компанія почала роботу в Україні в 2007 році. Їй належить Засільський цукровий завод (Миколаївська обл.) потужністю виробництва 50 тис. т продукції на рік.


Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.