“УкрАгроКом” інвестує $1 млн в модернізацію Олександрійського цукрозаводу

2143
Фото: Олександрійський цукровий завод

Інвестиції в модернізацію Олександрійського цукрового заводу в 2017 році компанії “УкрАгроКом” (Кіровоградська обл.) Складуть $ 1 млн.

“З початку придбання заводу 10 років тому ми інвестували в його модернізацію $ 5 млн. До кінця цього року буде інвестовано $ 1 млн”, – сказав агентству “Інтерфакс-Україна” директор з виробництва заводу Олег Покотило.

За його словами, вказані кошти підуть на поліпшення якості цукру та енергоефективності виробництва.

“Зараз встановлюємо твердопаливні котли, які використовують рослинні залишки замість дорогого і нестабільного в ціні природного газу. Будемо використовувати власні залишки від переробки цукрового буряку”, – додав він.

В результаті установки таких котлів компанія розраховує заощадити на виробництві цукру $ 1,5 млн щорічно.

 • Зараз “УкрАгроКом” розглядає можливість інвестування в подальшу модернізацію заводу $ 5 млн.

  Комерційний директор компанії Павло Фесюк уточнив, що в 2016/2017 МР (МР, маркетинговому році – серпень-вересень) Олександрійський цукровий завод виробив 30 тис. Тонн цукру, В новому сезоні цей показник збережеться.

  “УкрАгроКом” в 2016 році експортував 8 тис. тонн цукру, що в 20 разів більше, ніж в попередні два-три роки. Основними експортними ринками були країни Азії, Північної Африки, ЄС.

  Під урожай 2017 року компанія засіяла цукрового буряку 6,4 тис.га (10% своїх посівних площ), що відповідає показнику попереднього року.

  П.Фесюк також додав, що компанія не планує нарощувати Зембанк і власні елеваторні потужності, але працює над нарощуванням молочного поголів’я.

  “Зараз потужність нашого молочного бізнесу становить 5 тис. голів. Поки ми маємо 3,8 тис. голів, плануємо до кінця цього року наростити до 4,2 тис. голів. Ми постійно переглядаємо селекцію, підвищуючи продуктивність тварин, їх генетичні показники”, – додав комерційний директор “УкрАгроКом”

  Компанія “УкрАгроКом” входить до групи “УкрАгроКом” та “Гермес-Трейдинг” – сільськогосподарську корпорацію, що спеціалізується на виробництві зернових і олійних культур, вирощуванні свиней і великої рогатої худоби (ВРХ).

  Група в даний час орендує близько 75 тис.га сільгоспугідь в Кіровоградській і Дніпропетровській областях, має елеваторні потужності на 353 тис. тонн одноразового зберігання зерна. Поголів’я ВРХ в господарствах становить 3,8 тис., Свиней – 11,5 тис.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.