Uber відкриває штаб-квартиру в Києві

08

Міжнародна технологічна компанія Uber, творець однойменного мобільного застосування для виклику автомобілів з водієм, будує в Києві приміщення під розміщення своєї штаб квартири.

Як повідомив генеральний менеджер Uber в Україні, Азербайджані, Білорусі та Казахстані Олексій Стах, штаб-квартира зі штатом працівників 50 осіб координуватиме роботу в Україні, Білорусі, Азербайджані, Казахстані. Повідомляє Національний промисловий портал.

Він додав, на сьогодні в офісі Uber в Україні працює 20 чоловік.

 • Крім іншого, говорячи про плани компанії, Стах зазначив зацікавленість роботою в усіх регіональних центрах країни, зокрема в Запоріжжі, Кривому Розі та Миколаєві.

  Відповідаючи на питання, Стах додав, що компанія вивчає можливість впровадження якогось продукту Uber Kids – замовлення автомобілів з дитячими кріслами.

  Як відомо, Uber – міжнародна технологічна компанія, творець однойменного мобільного додатка за викликом автомобілів з персональним водієм. Додаток працює в більш ніж 450 містах і 73 країнах світу. В Україні сервіс Uber доступний з 2016 року і сьогодні працює в Києві, Одесі, Львові, Дніпрі та Харкові.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.