Uber відкриває штаб-квартиру в Києві

2016

Міжнародна технологічна компанія Uber, творець однойменного мобільного застосування для виклику автомобілів з водієм, будує в Києві приміщення під розміщення своєї штаб квартири.

Як повідомив генеральний менеджер Uber в Україні, Азербайджані, Білорусі та Казахстані Олексій Стах, штаб-квартира зі штатом працівників 50 осіб координуватиме роботу в Україні, Білорусі, Азербайджані, Казахстані. Повідомляє Національний промисловий портал.

Він додав, на сьогодні в офісі Uber в Україні працює 20 чоловік.

- РЕКЛАМА -
 • Крім іншого, говорячи про плани компанії, Стах зазначив зацікавленість роботою в усіх регіональних центрах країни, зокрема в Запоріжжі, Кривому Розі та Миколаєві.

  Відповідаючи на питання, Стах додав, що компанія вивчає можливість впровадження якогось продукту Uber Kids – замовлення автомобілів з дитячими кріслами.

  Як відомо, Uber – міжнародна технологічна компанія, творець однойменного мобільного додатка за викликом автомобілів з персональним водієм. Додаток працює в більш ніж 450 містах і 73 країнах світу. В Україні сервіс Uber доступний з 2016 року і сьогодні працює в Києві, Одесі, Львові, Дніпрі та Харкові.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here