У жовтні в Україні зросло промислове виробництво

2217
Інтерпайп сталь
Фото з вільних джерел

Промвиробництво в жовтні зросло на 0,4% в річному вираженні після падіння місяцем раніше.

Промислове виробництво в Україні в жовтні 2017 року річному вираженні – до жовтня 2016 року – без урахування коригування на ефект календарних днів зросла на 0,4% після падіння на 0,3% в такому ж вимірі місяцем раніше. Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на УНІАН.

Як повідомляється на сайті Державної служби статистики України, з урахуванням коригування на ефект календарних днів падіння промвиробництва в жовтні в річному вираженні прискорилося до 0,5% після падіння на 0,1% в такому ж вимірі місяцем раніше.

У порівнянні з попереднім місяцем, вереснем, промвиробництво в жовтні зросло на 6,9% без урахування сезонної коригування, але при цьому впало на 0,1% з урахуванням коригування.

 • З початку 2017 року, в січні-жовтні, в порівнянні з аналогічним періодом попереднього року промвиробництво в Україні знизилося на 0,2%.

  За інформацією Держстату, найбільше зростання промвиробництва в жовтні 2017 року в порівнянні з жовтнем 2016 року зафіксовано в хімічній промисловості – на 38,9%, виробництві комп’ютерів, електронної та оптичної продукції – на 38%, виробництві автотранспортних засобів, причепів і напівпричепів – на 22 , 3%, виробництві меблів та іншої продукції – на 21,8%.

  Найбільше падіння в річному вираженні зафіксоване у видобутку кам’яного та бурого вугілля – на 25,1%, виробництві електричного обладнання – на 10,5%, виробництві коксу і продуктів нафтопереробки – на 10,3%.

  Держстат нагадав, що дані наводяться без урахування тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим та Севастополя, а також частини зони проведення антитерористичної операції.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.