У Житомирській області збудували фабрику з виробництва канцтоварів

3446

Нові виробничі потужності першої в Україні фабрики товарів з поліпропілену запущені в селищі Брусилів

На Житомирщині в селищі Брусилів з’явилася фабрика з виробництва канцтоварів, що діє під власними торговими марками для українського і європейського ринків. Про це повідомляє прес-служба Державної архітектурно-будівельної інспекції України.

Як наголошується в повідомленні, управлінням Державної архітектурно-будівельної інспекції в Житомирській області видано сертифікат про готовність до експлуатації виробничо-складського комплексу ТОВ “Фабрика Папірус” на Житомирщині.

“Нові виробничі потужності національного виробника з виготовлення канцтоварів, товарів для офісу і школи запущено в селищі Брусилів на вулиці Базарній, 25. Загальна площа приміщення становить понад 1,5 тис. Кв. М, а потужність виробництва – 167 тис. Файлів для паперу на місяць”, – сказано в повідомленні прес-служби відомства.

Також зазначається, що ТОВ “Фабрика Папірус” (Брусилів, Житомирська область) – перша в Україні фабрика товарів з поліпропілену, виробляє товари під власними торговими марками для українського і європейського ринків.


Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here