У порту Чорноморськ реалізується проект з переробки деревини

1903

У морському порту Чорноморськ з’являться потужності по переробці технологічної деревини в тріску.

Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на ЦТС.

У порту реалізується проект з переробки технологічної деревини в тріску. Вже на початку серпня силами порту планується відвантаження першої партії в обсязі 15 тис. Тонн. У подальшому – планується вийти на обсяг двох суднових партій в місяць по 15 тис. Тонн. Порт також планує реалізацію ще одного проекту з переробки технологічної деревини в тріску, який дозволить відвантажувати судновими партіями до 30 тис. тонн, – повідомив Крижановський.

Інших подробиць проекту він не повідомив.

Крижанівський також повідомив про те, які вантажі вдалося залучити порту останнім часом.

В середньому в місяць порт перевантажує 1,1-1,2 млн тонн. На держпідприємство, як і на інші стивідорні компанії, вплинула ситуація на сході країни, через що ми втратили транзит, а це близько 1 млн тонн чавуну, 2 млн тонн вантажів в контейнерах і 1 млн тонн руди. в свою чергу, нам вдалося замінити втрачені обсяги новими вантажопотоками зерна і продуктів його переробки. Ми залучили новий вантажопотік експортної глини і імпортної бентонітової глини, а також повернули після тривалої перерви вантажопотік транзитної казахської сірки , – розповів він.


Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.