У порту Чорноморськ реалізується проект з переробки деревини

1904

У морському порту Чорноморськ з’являться потужності по переробці технологічної деревини в тріску.

Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на ЦТС.

У порту реалізується проект з переробки технологічної деревини в тріску. Вже на початку серпня силами порту планується відвантаження першої партії в обсязі 15 тис. Тонн. У подальшому – планується вийти на обсяг двох суднових партій в місяць по 15 тис. Тонн. Порт також планує реалізацію ще одного проекту з переробки технологічної деревини в тріску, який дозволить відвантажувати судновими партіями до 30 тис. тонн, – повідомив Крижановський.

Інших подробиць проекту він не повідомив.

Крижанівський також повідомив про те, які вантажі вдалося залучити порту останнім часом.

В середньому в місяць порт перевантажує 1,1-1,2 млн тонн. На держпідприємство, як і на інші стивідорні компанії, вплинула ситуація на сході країни, через що ми втратили транзит, а це близько 1 млн тонн чавуну, 2 млн тонн вантажів в контейнерах і 1 млн тонн руди. в свою чергу, нам вдалося замінити втрачені обсяги новими вантажопотоками зерна і продуктів його переробки. Ми залучили новий вантажопотік експортної глини і імпортної бентонітової глини, а також повернули після тривалої перерви вантажопотік транзитної казахської сірки , – розповів він.


Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here