У першому півріччі Одеський порт збільшив вантажообіг на 5%

2568

Одеський морський порт в січні-червні 2017 року збільшив вантажообіг в порівнянні з аналогічним періодом минулого року на 5% – до 12,241 млн т. Про це свідчать дані головної диспетчерської Одеського філіалу ДП «Адміністрація морських портів України» (АМПУ).

Згідно з повідомленням, успішне завершення першого півріччя визначив зростання трьох позицій в номенклатурі вантажів. Зокрема, перевалка зернових зросла на 12,3% – до 4,336 млн тонн, наливних вантажів – на 36,7%, до 1,169 млн тонн, контейнерів – на 9,9%, до 252 570 TEU. Разом з тим переробка чорних металів скоротилася на 13,3% – до 3,132 млн т.

За інформацією Одеської філії АМПУ, найбільш вдалим став завершальний місяць другого кварталу. Зокрема, в червні вантажообіг порту збільшився в порівнянні з відповідним місяцем минулого року на 28,3% – до 1,805 млн тонн.

«Не дивлячись на літній спад активності на світових ринках і посилення конкуренції на вітчизняному ринку портової перевалки, стивідорні компанії Одеського порту демонструють достатній запас міцності для утримання планки вантажообігу порту на торішньому рівні», – йдеться в повідомленні.

 • Одеський морський порт розташований в південно-західній частині Одеської затоки. Кількість вантажних причалів – 31, довжина вантажного причального фронту – 6,291 кілометра. Відповідно до реєстру АМПУ, в порту працюють ДП «КТО», ТОВ «Бруклін-Київ», ТОВ «Металзюкрайн Корп», ТОВ «Новолог», ТОВ «Олімпекс Купе Інтернешнл», ТОВ «Новотех-Термінал», ТОВ «УНСК», ПАТ ДПЗКУ «Одеський зерновий термінал» та інші портові оператори.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.