У першому півріччі Одеський порт збільшив вантажообіг на 5%

2497

Одеський морський порт в січні-червні 2017 року збільшив вантажообіг в порівнянні з аналогічним періодом минулого року на 5% – до 12,241 млн т. Про це свідчать дані головної диспетчерської Одеського філіалу ДП «Адміністрація морських портів України» (АМПУ).

Згідно з повідомленням, успішне завершення першого півріччя визначив зростання трьох позицій в номенклатурі вантажів. Зокрема, перевалка зернових зросла на 12,3% – до 4,336 млн тонн, наливних вантажів – на 36,7%, до 1,169 млн тонн, контейнерів – на 9,9%, до 252 570 TEU. Разом з тим переробка чорних металів скоротилася на 13,3% – до 3,132 млн т.

За інформацією Одеської філії АМПУ, найбільш вдалим став завершальний місяць другого кварталу. Зокрема, в червні вантажообіг порту збільшився в порівнянні з відповідним місяцем минулого року на 28,3% – до 1,805 млн тонн.

«Не дивлячись на літній спад активності на світових ринках і посилення конкуренції на вітчизняному ринку портової перевалки, стивідорні компанії Одеського порту демонструють достатній запас міцності для утримання планки вантажообігу порту на торішньому рівні», – йдеться в повідомленні.

- РЕКЛАМА -
  • Одеський морський порт розташований в південно-західній частині Одеської затоки. Кількість вантажних причалів – 31, довжина вантажного причального фронту – 6,291 кілометра. Відповідно до реєстру АМПУ, в порту працюють ДП «КТО», ТОВ «Бруклін-Київ», ТОВ «Металзюкрайн Корп», ТОВ «Новолог», ТОВ «Олімпекс Купе Інтернешнл», ТОВ «Новотех-Термінал», ТОВ «УНСК», ПАТ ДПЗКУ «Одеський зерновий термінал» та інші портові оператори.


    Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.