У Львівській області побудують третій завод “Електроконтакт Україна”

5388
Фото: Електроконтакт Україна

Новий завод займає площу понад 20 тис. кв. м (в тому числі 10 тис. кв. м – виробничий цех).

Виробник кабельних мереж для автомобілів ТОВ “Електроконтакт Україна”, дочірнє підприємство концерну Nexans, 30 серпня відкриє новий завод у Бродах (Львівська обл.), Який стане третьою і найбільшою виробничою площадкою в Україні, повідомили агентству “Інтерфакс-Україна” в прес- службі компанії, передає Інтерфакс-Україна.

За її інформацією, будівництво заводу “з нуля” було розпочато в червні 2016 року і на сьогодні практично завершено, ведеться підготовка до запуску.

Інвестиції Nexans в створення нового заводу склали 1 млрд грн.

 • Завод в Бродах став одним з найбільших виробничих підприємств Nexans, які сьогодні працюють в Румунії, Мексиці, Болгарії, Китаї, Словаччини, Чехії, Тунісі. На ньому планується випускати кабельну продукцію для автомобілів концерну BMW, який вже провів аудит заводу і уклав з ним договір.

  У прес-службі уточнили, що 30 серпня буде відкрита перша лінія заводу, де буде створено 1,5 тис. робочих місць. Крім того, планується будівництво другої черги, що дозволить додатково створити ще 1 тис. Робочих місць.

  “В даний час в Перемишлянському виробничому підрозділі працює понад 300 чол., в Золочівському – близько 1,200 тис. чол., а в Бродівському підрозділі вже набрано понад 300 працівників, які проходили навчання в Золочеві”, – повідомили в прес-службі, додавши, що “Електроконтакт Україна” – один з найбільших роботодавців Перемишлянського та Золочівського районів.

  При цьому в прес-службі зазначають, що серед пропонованих працівникам соціальних гарантій – безкоштовне навчання протягом тижня, доставка до місця роботи та додому, пільгові комплексні обіди, безкоштовне медичне страхування де пропрацювали понад рік.

  Заробітна плата на виробництві становить в середньому 5-7 тис. Грн, але в залежності від виробітку може бути істотно вище.

  ТОВ “Електроконтакт Україна” працює у Львівській області з 2007 року, коли було створено перше виробництво в Перемишлянах. У 2011 році на базі колишнього радіозаводу була відкрита друга виробничий майданчик в Золочеві.

  Підприємство випускає кабельну продукцію для світових автоконцернів: Volkswagen (Audi, Porsche) , General Motors (Opel), BMW (BMW, Mini, Rolls Royce), Daimler (Mercedes-Benz).

  За даними агентства, виручка “Електроконтакт Україна” в першому кварталі 2017 року перевищило 80 млн грн (за весь 2016 рік – 269 млн грн).

  Материнською компанією “Електроконстакт Україна” є що входить в концерн Nexans німецька Elektrokontakt GmbH, яка випускає кабельні електромережі для BMW, General Motors, VW, Daimler.

  Nexans є другим у світі виробником різних кабелів. Виробничі потужності розташовані в 40 країнах світу зі штатом близько 26 тис. Співробітників.

  Загальні продажі компанії в 2016 році склали EUR5,8 млрд (у 2015 році – EUR6,2 млрд).


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.