У Кропівницькому побудують сучасну фабрику з виробництва солодощів

2459
солодощі кондитерські вироби
Фото: dozor.kr.ua

Фабрику побудують на території селища Гірниче

Компанія “Східні ласощі”, яка запланувала будівництво заводу, на даний момент проводить закупівлю обладнання. Планується, що частково воно буде вітчизняного виробництва, а частково – литовського.

Наразі на фабриці «Східні ласощі» вже успішно виробляється халва та козинаки, а у грудні розпочнеться виробництво вафельних цукерок. Чисельність працюючих на підприємстві становить біля 200 працівників. Після будівництва нового заводу, чисельність працівників компанії збільшиться до 500.

 • Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Dozor.

  Зараз у нас є невелике виробництво халви, яке входить в четвірку підприємств виробників в Україні. І наразі виникла ідея розвивати кондитерську галузь у нашому місті, оскільки я сам місцевий. Треба відроджувати фабрику, але зараз це стало складним завданням, бо дуже велика конкуренція, усі ринки відкриті. Але в нас є досвід. Вже 17 років. як ми запустили й успішно розвиваємо виробництво морозива під торговою маркою “Ласка”», – каже голова правління кондитерської фабрики «Східні ласощі» Костянтин Чередник.

  Наразі керівництво підприємства планує  розмістити фірмові торговельні точки у Кропивницькому.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here