У Хмельницькому почали будівництво терміналу для сортування посилок з сонячними панелями та LED-освітленням

3666

У Хмельницькому компанія “Нова Пошта” почала будівництво терміналу для сортування посилок з сонячними панелями, LED-освітленням та повітряною системою опалення.

Урочисте закладення першого каменю фундаменту відбулося 23 квітня, передає EcoTown.com.ua, з посиланням на 3849.com.ua.

Інноваційний об’єкт сортуватиме 8,5 тис. посилок на годину, а відправлятиме 18 тис. за годину. На Хмельницькому терміналі уперше в Україні посилки із сортувальної стрічки завантажуватимуться безпосередньо в автотранспорт без використання сітчастих контейнерів для укрупнення пакувань, а чіткість технологічного процесу гарантуватиме збереження стану кожного відправлення.

 • За словами генерального директора “Нової Пошти” Олександра Бульби, новий термінал також позитивно вплине на екологію регіону.

  Ми прагнемо, щоб термінали були не лише інноваційними, а й енергоефективними, щоб кожен клієнт міг обрати перевізника, який працює над зменшенням шкідливих викидів в атмосферу, і таким чином особисто дбати про навколишнє середовище, – підкреслив він. – На Хмельницькому терміналі ми плануємо встановити сонячні панелі, впровадити LED-освітлення та повітряну систему опалення приміщення з використанням пелет.

  Завдяки реалізації проекту викиди СО2 у Хмельницькому будуть зменшені на 1200 тонн на рік, а ефективність завантаження автомобілів підвищиться на 20%.

  Генеральним підрядником зі спорудження об’єкту було обрано місцеву компанію – ТОВ “Будівельний Альянс Груп”. Термінал зведуть на кредитні кошти ЄБРР у сумі 9,5 млн євро.

  Передбачається, що термінал буде побудований упродовж року і стане ключовим об’єктом інфраструктури вантажоперевезень у Західній Україні.

  Компанія створить на Хмельницькому інноваційному терміналі 300 робочих місць з умовами праці європейського рівня. Працівники терміналу сортуватимуть понад 3 млн посилок на місяць.

  За словами співвласника компанії «Нова пошта» В’ячеслава Климова, об’єкт сприятиме підвищенню якості, збільшенню швидкості обробки вантажів, зменшенню часу їх доставки та удосконаленню логістики.

  Термінал у Хмельницькому стане одним із ключових сортувальних центрів поряд з аналогічними об’єктами в Харкові, Одесі, Львові, Дніпрі та двома в Києві (Київ-Схід і Київ-Захід), через які проходитимуть відправлення вагою до 50кг, – зазначив він. – В інших регіонах працюватимуть посилково- вантажні термінали, які оброблятимуть усі посилки.

  За словами голови Хмельницької обласної ради Михайла Загородного, будівництво терміналу сприятиме веденню підприємницької діяльності на Хмельниччині, покращенню зайнятості населення. «Важливою є й екологічність проекту та використання енергоощадних технологій», – зауважив він.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.