У Чернівцях побудують швейну фабрику

2053

Голова обласної державної адміністрації Олександр Фищук провів протокольну зустріч з Генеральним Консулом Румунії в Чернівцях Елеонорою Молдован, представниками румунської компанії «OZTASAR» та торгово-промислової палати Румунії. Обговорено питання відкриття в Чернівцях відповідної фабрики з пошиття одягу.

Олександр Фищук зазначив, що Чернівецька область зацікавлена в інвесторах, діяльність яких не завдаватиме значної шкоди екології краю. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на АСС.

«Швейне виробництво входить до переліку галузей, які є перспективними для області. На теренах краю діють знані в Україні та світі потужні швейні підприємства. Область орієнтується на ті види діяльності, які сприятимуть розвитку інших пріоритетних галузей економіки та не зашкодять екологічній системі регіону. Для нас дуже важливим є розвиток туризму, рекреації та охорони здоров’я. Саме тому виробництво, яке забруднює навколишнє середовище не знаходить тут підтримки», – підкреслив Олександр Фищук.

Окремо голова облдержадміністрації звернув увагу представників торгово-промислової палати Румунії на розробки науковців Інституту термоелектрики. «Винаходи наших науковців вражаючі. Інститут термоелектрики співпрацює з провідними країнами світу в галузі оборонної та космічної промисловості. Проте в арсеналі розробників багато інших новинок, які можна застосовувати в різних галузях народного господарства. Ми відкриті до співпраці з іноземними компаніями, які бажають впроваджувати новинки у виробництво», – зазначив Олександр Фищук.

 • Представники компанії «OZTASAR» незабаром оглянуть запропоновані головою облдержадміністрації майданчики для розміщення майбутньої фабрики.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.