Турки викупили контрольний пакет найбільшого українського виробника металопластикових вікон.

- РЕКЛАМА -

Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Delo.ua.

АМКУ дозволив турецької компанії Beta викупити контрольний пакет дніпропетровського виробника металопластикових вікон “Міропласт”, який виробляє продукцію під торговими марками WDS, Galaxy і Olimpia.

Beta Kimyasal Maddeler Yatirim A.S. (Beta, Стамбул) може збільшити свою частку в ТОВ “Міропласт” (Дніпро), великому виробнику ПВХ-профілю, з 24,9% до контрольної, повідомив Антимонопольний комітет України (АМКУ) в понеділок.

Надано дозвіл АТ” Бета Кімйасал Мадделер Ятір Анонім Ширкеті “на придбання частки в статутному капіталі ТОВ” Міропласт “, що забезпечує перевищення 50% голосів у вищому органі управління цього товариства, – йдеться в релізі відомства.

Згідно Єдиного держреєстру юридичних осіб, “Бета Кімйасал” володіє 24,9% ТОВ “Міропласт” (внесок в статутний капітал – 3,5 млн грн).

“Міропласт” – великий виробник ПВХ-профілю, вікон і дверей під брендами WDS, Galaxy і Olimpia. Компанія має свої представництва в Росії, Білорусі, Молдові, Казахстані та Сербії.

Компанія в 2016 році збільшила виручку на 11,9% – до 632,74 млн грн, скоротивши чистий прибуток в 2,2 рази – до 0,43 млн грн.

Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.