“Турбоатом” уклав нові угоди з підприємствами республіки Казахстан

2126

ПАТ “Турбоатом” (Харків) підписало нові договори і угоди з підприємствами республіки Казахстан в період проведення “Експо-2017” в м.Астана.

Про це повідомили на підприємстві. В рамках Національного дня України на “Експо-2017” у складі урядової делегації був присутній генеральний директор “Турбоатома” Віктор Суботін. Він підписав ряд договорів і угод про співпрацю. Передає sq.com.ua

Зокрема, з АТ “Євроазіатська енергетична корпорація” були підписані:

  • договори на суму понад 3 млн. дол. на виготовлення і поставку запасних деталей до парових турбін; на виготовлення і поставку ротора середнього тиску парової турбіни;
  • угоду про співпрацю на модернізацію двох парових турбін потужністю 300 МВт і двох генераторів в рамках реконструкції енергоблоків №7 і №8 ТЕС “Аксу”.
- РЕКЛАМА -
  • Також були підписані угоди про ділове співробітництво з ТОВ “KBI Energy” і ТОВ “Енерго Спец Строй” на проведення робіт по модернізації п’яти парових турбін потужністю 500 МВт і генераторів в рамках реконструкції енергоблоків №3 – №8 Екібастузської ГРЕС-1.


    Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.