“Турбоатом” уклав нові угоди з підприємствами республіки Казахстан

2212

ПАТ “Турбоатом” (Харків) підписало нові договори і угоди з підприємствами республіки Казахстан в період проведення “Експо-2017” в м.Астана.

Про це повідомили на підприємстві. В рамках Національного дня України на “Експо-2017” у складі урядової делегації був присутній генеральний директор “Турбоатома” Віктор Суботін. Він підписав ряд договорів і угод про співпрацю. Передає sq.com.ua

Зокрема, з АТ “Євроазіатська енергетична корпорація” були підписані:

 • договори на суму понад 3 млн. дол. на виготовлення і поставку запасних деталей до парових турбін; на виготовлення і поставку ротора середнього тиску парової турбіни;
 • угоду про співпрацю на модернізацію двох парових турбін потужністю 300 МВт і двох генераторів в рамках реконструкції енергоблоків №7 і №8 ТЕС “Аксу”.
 • Також були підписані угоди про ділове співробітництво з ТОВ “KBI Energy” і ТОВ “Енерго Спец Строй” на проведення робіт по модернізації п’яти парових турбін потужністю 500 МВт і генераторів в рамках реконструкції енергоблоків №3 – №8 Екібастузської ГРЕС-1.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.