Товарообіг між Україною і Японією з початку року виріс на 40%

1748

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман повідомив, що товарообіг між Україною і Японією з початку 2017 року зріс на 40%.

Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Капітал.

У повідомленні прес-служби Кабінету міністрів України говориться, що В.Гройсман у вівторок провів зустріч з послом Японії в Україні Шигекі Суми, в ході якої прем’єр України подякував Японії за всебічну політичну підтримку України, зокрема в питанні відстоювання територіальної цілісності, за участь Японії в проектах щодо подолання наслідків російської агресії і надання фінансової допомоги для проведення реформ.

Товарообіг між державами з початку року виріс більш ніж на 40%, – говориться в повідомленні.

В.Гройсман повідомив, що 19 липня Кабмін України на своєму засіданні затвердить план заходів проведення року Японії в Україні.

Україна закликає уряд Японії до активізації співпраці в економічній сфері і пропонує приєднатися до спільної реалізації великих вітчизняних інфраструктурних проектів, – сказано в повідомленні.

- РЕКЛАМА -
  • Посол зазначив, що Японія зацікавлена ​​в ряді спільних проектів – зокрема, в енергетичній та інфраструктурній сферах, в продовженні проектів з радіаційної безпеки та в участі в реалізації стратегії реформування державних банків.


    Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.