ТОВ «Єврогаз Минералс» буде видобувати алмази в Україні

4292

Суд зобов’язав Державну службу геології та надр видати ТОВ «Єврогаз Минералс» спеціальний дозвіл на геологічне вивчення з дослідно-промисловою розробкою Середньопридніпровського блоку Українського щита.

Таке рішення прийняв Львівський окружний адміністративний суд, повідомляють Наші гроші. Передає UBR.

З матеріалів судової справи відомо, що на початку березня 2016 року «Єврогаз Минералс» звернулося до Держгеонадра з проханням надати в обхід аукціону спеціальний дозвіл для роботи на Середньопридніпровському блоці Українського щита для виявлення тіл кімберлітів і лампроїтові, як можливих корінних джерел алмазів в Дніпропетровській області.

 • Протягом відведених законодавством 60 днів Держгеонадра ніякої відповіді фірмі не надала. А вже після закінчення цього терміну Держгеонадра повернула документи через відсутність інформації про потужності підприємства.

  У суді Держгеонадра заявила, що під час розгляду заяви «Єврогаз Минералс» в квітні минулого року вступила в дію постанова уряду, яке заборонило видавати спецдозволи без проведення аукціону.

  Але суд погодився з приватною компанією, оскільки урядові зміни почали діяти вже після подачі заявки.

  Суд також вирішив, що відсутність відповіді від Держгеонадра у встановлений термін на заявку «Єврогаз Минералс» є «мовчазною згодою» чиновників на видачу дозвільних документів, а тому позов фірми задовольнили.

  Для довідки: ТОВ «Єврогаз Минералс» було зареєстровано в кінці жовтня 2015 року у Львові. Бенефіціаром компанії вказано громадянин Німеччини Вольфганг Раубаль.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.