T.B. Fruit інвестує майже $5 млн в будівництво заводу з переробки мандаринів в Грузії

2958

Мандариновий сік, отриманий в Грузії, буде розливатися в Україні.

Один з найбільших гравців українського ринку соків – група компаній T.B. Fruit має намір інвестувати €3-5 млн в запуск виробництва з переробки мандаринів потужністю 50-60 тис. тонн в Грузії до грудня цього року.

Про це повідомив засновник групи Тарас Барщовський в інтерв’ю виданню Бізнес, передають Українські Новини.

У шкірці мандаринів міститься 20% пектину, тому вони будуть перероблятися в Грузії і завозитися в Україну… Пізньої осені цього року запускаємо виробництво. Це буде переробка 50-60 тис. тонн мандаринів, – сказав він.

  • Барщовський наголосив, що мандариновий сік, отриманий в Грузії, буде розливатися в Україні під торговою маркою Galicia.

    Крім того, він зазначив, що в Україні зосереджено 35-40% бізнесу T.B. Fruit.

    При цьому в 2017 році група компаній збільшила показник EBITDA (прибуток до вирахування податків, відсотків і амортизації) на 4% – до €30 млн в порівнянні з попереднім роком.

    T.B. Fruit об’єднує підприємство Яблуневий дар (входять 6 заводів: в Хмельницькій, Харківській, Львівській та Вінницькій областях), заводи T.B. Fruit Dwikozy і T.B. Fruit Annopol (обидва – Польща), компанії Танк Транс Україна і Tank Trans Polska, які займаються внутрішніми і міжнародними перевезеннями наливних вантажів автоцистернами, а також садівничий комплекс Т.Б. Сад з 700 га садів яблуні, вишні, полуниці та малини. З 2011 року Т.B. Fruit виробляє соки прямого віджиму під торговою маркою Galicia.


    Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.