Сумське НВО виготовить для німецької компанії IBG газоперекачувальне обладнання

1967

ПАТ «Сумське машинобудівне науково-виробниче об’єднання» та компанія Ingenieurbüro R. Großmann GmbH & Co. KG (IBG) з Німеччини підписали контракт на постачання турбокомпресорного агрегату з загальностанційною технікою.

Згідно з останніми домовленостями, сумським машинобудівникам потрібно виготовити турбокомпресорний агрегат потужністю 12 МВт (ТКА-Ц-12) на базі двокорпусного трисекційного відцентрового компресора, що складається з корпусу низького тиску та двосекційного корпусу високого тиску. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу підприємства.

Замовник також очікує низку супутнього устаткування, серед якого блоки сепараторів: вхідний, кінцевий, а також проміжні, розраховані на низький і високий тиск. Крім того, постачанням охоплюються електротехнічний блок, комплекти захисних решіток та трубопровідної арматури для міжблокової обв’язки компресорної лінії.

 • Дана продукція призначена для компримування і транспортування попутного нафтового газу в газотранспортну систему. Вона затребувана в рамках розширення компресорної станції, реконструкцію якої буде проводити компанія IBG. Відвантаження готової техніки заплановане на кінець четвертого кварталу 2017 року.

  Наш діалог з Ingenieurbüro R. Großmann GmbH & Co. KG активізується. Власне, для потреб даного партнера, співпраця з яким стартувала на початку весни поточного року, на виробничих майданчиках підприємства виготовляється сепараційне, ємнісне, насосне та інше технологічне обладнання, запчастини до компресорів тощо. Новий договір – прекрасна нагода для сумських машинобудівників показати німецьким колегам свої компетенції в галузі створення ТКА, які по праву називають серцем компресорних станцій, – зазначає начальник відділу управління з продажів СНВО Володимир Андрієнко.

   


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.