Стартап з Миколаєва заробив свої перші 800 тис грн

1944
 • Cubomania перемогла в битві 230 проектів.

  Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Hubs.ua.

  Команда винахідників проекту інтерактивних кубиків для дітей Cubomania з Миколаєва, в яку входять представники Чорноморського національного університету імені Петра Могили, виграла головний приз конкурсу стартапів «Vernadsky challenge», який відбувся в Дніпрі.

  Автори проекту отримали 800 тисяч гривень фінансування для подальшого розвитку свого стартапу.

  У битві проектів члени журі відзначили ще двох учасників конкурсу.

  «Срібло» виборола команда проекту Cardio Family, який дозволяє відстежувати роботу серця і виявляти приховані захворювання. Інноваторам дістався приз в 600 тисяч гривень для фінансування їх проекту.

  На третьому місці в битві проектів за результатами конкурсу – американський проект із засновником українцем CloviFi. Розробка через Wi-Fi дозволяє слухати звук з телевізора, передаючи його безпосередньо окремій людині, не заважаючи при цьому іншим. Ця команда інноваторів отримала 400 тис. Грн з призового фонду.

  Крім голосів суддів, при визначенні переможців враховувалося і думка глядачів. У цьому році приз глядацьких симпатій і 200 тис. Грн гранту отримав проект Racoon.World, що представляє кліпсу, яка дозволяє управляти віртуальною реальністю в 3D-просторі.

  Всього на конкурс було 230 проектів від команд з різних регіонів країни, але в фінал баттла пройшли 10 проектів.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.