Словацька нафтогазова компанія почне буріння свердловин на Ужгородському родовищі

2313
  • Словацька нафтогазова компанія Nafta пробурить три свердловини на Ужгородському родовищі в 2018 році і планує інвестувати в Юзівське родовище.

    Про це повідомив представник Nafta Мартін Словак, передає НефтеРынок.

    Русько-Комарівське газове родовище — належить до Закарпатської газоносної області Західного нафтогазоносного регіону України. Розташоване в Ужгородському районіЗакарпатської області на відстані 15 км від м. Ужгород. Запаси початкові видобувні категорій А+В+С1: газу — 2044 млн. м³.

    NAFTA – словацька нафтогазова компанія, заснована в 1913 році. За час свого існування фахівці компанії пробурили більше 3000 свердловин. Також NAFTA оперує потужностями для зберігання природного газу на території Словаччини обсягом 2.74 млрд м3. Компанія NAFTA входить в найбільшу вертикально інтегровану енергетичну групу Центральної Європи EP Holding, яка володіє 68% її акцій, 29% – належить державі. З середини 2016 року NAFTA реалізовує спільний проект з канадською компанією CUB Energy з пошуку і видобутку газу в Західній Україні. За цей час було проведено 3D сейсмічні дослідження і інвестовано близько $ 100 млн.