Саудівська Аравія прагне розширення співпраці з Україною

3975

Саудівська Аравія – основний імпортер українського ячменю у світі. Напрями українського експорту до Арабського світу та можливості розвитку співпраці з Україною обговорили перший віце-президент ТПП України Михайло Непран і бізнесмени Королівства Саудівська Аравія, очолювані представником компанії Albassami Group Абдуллах Альбассамі.

Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-центр Торгово-Промислової Палати України.

Мета нашого візиту – закладання фундаменту для співпраці підприємців Саудівської Аравії й України. На жаль, нашим бізнесменам не вистачає інформації щодо ведення бізнесу в Україні. Наразі ми вивчаємо українські сільськогосподарські та будівельні компанії, і розраховуємо на підтримку ТПП України, – зауважив Абдуллах Альбассамі.

Номенклатура українського експорту до Саудівської Аравії складається, головним чином, із ячменю, пшениці, олії-сирцю, а також прокату плоского з нелегованої сталі, напівфабрикатів із заліза та нелегованої сталі, феросплавів тощо. До цього списку слід додати жири й олії тваринного та рослинного походження, молоко та молочні продукти, яйця птиці, натуральний мед.

Інвестиційне співробітництво між двома державами потроху набирає обертів передусім за рахунок перспективних контактів в аграрній та авіабудівельній галузях. Його розвиток передбачає залучення саудівських інвесторів переважно до процесу приватизації промислових, туристично-рекреаційних об’єктів України, а також реалізації сільськогосподарських проектів на території нашої країни, – підкреслив Михайло Непран.

 • Важливим питанням подальших двосторонніх торговельно-економічних відносин між Україною та Саудівською Аравією є залучення українських технологій, поєднання можливостей України та КСА з метою реалізації спільних проектів на територіях обох держав, а також третіх країн. Перспективи взаємодії є у виробництві будівельних і супутніх матеріалів, машинобудуванні, сфері будівельних та інфраструктурних послуг.

  Призначення Абдуллах Альбассамі Почесним консулом України у Джидді (Саудівська Аравія) очікується найближчим часом.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.