Порт Чорноморськ готується здати в концесію один зі своїх причалів

2151

Поромний комплекс порту Чорноморськ, офіційно іменований причалом №5, у співпраці з Міністерством інфраструктури готується до передачі в концесію.

Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на “Пассажирский Транспорт“.

Як сказав під час минулої Транспортної тижні в Одесі директор ДП “МТП” Чорноморськ “Сергій Крижановський на засіданні ради BASPA, є план заходів з підготовки даного пілотного проекту. Він пов’язаний з наміром передати залізнично-поромний комплекс порту” Чорноморськ “в концесію. Підготовка ведеться проектним офісом “SPILNO” Міністерства інфраструктури України.

 • Детально це питання вже розглядалося під час приїзду в порт заступника міністра Надії Казначеєва. У підготовчі етапи входить отримати добро від Кабміну України, опрацювати концептуальну записку, скласти техніко-економічне обґрунтування. Далі звичайні процедури з проведення конкурсу і залучення інвесторів.

  Процес передачі в концесію буде визначено тендерною документацією та концесійним договором. Багато в чому ключове рішення залежить від такого ринкового гравця, як Фонд держмайна, який є власником терміналу №5.

  За даними МІУ, закон про концесії буде прийнятий до кінця цього року. Прогнози сходяться на тому, що проект буде запущений в дію до кінця 2018 року.

  На думку Сергія Крижанівського, ця новація порту “Чорноморськ”, який першим в національній морській галузі стане на рейки концесійного партнерства, позитивно позначиться на транспортній стратегії всієї країни і не менш позитивно вплине на логістику чорноморських держав.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.