Підприємства Миколаївщини наростили обсяги будівельних робіт на 7,6%

3059
 • Завдяки покращенню фінансової спроможності підприємств  та залученню інвестиційних ресурсів за 8 місяців поточного року підприємствами області виконано будівельних робіт на суму 1,2 млрд грн., що на 7,6% або на 200,0 млн грн. більше відповідного періоду минулого.

  Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу Миколаївської облдержадміністрації.

  Не зважаючи на те, що на початку року в області спостерігались низькі обсяги будівельних робіт, що були обумовлені сезонним характером робіт та несприятливими  погодними умовами їх виконання, на сьогодні спостерігається позитивна тенденція до зростання від 35,2% у січні до 107,6% у січні-серпні поточного року в порівнянні з минулим роком.

  Слід зазначити, що за підсумками 8 місяців поточного року значно збільшився обсяг будівництва житлових і нежитлових споруд, які займають в структурі будівництва області значну частку – 49%.

  За цей період їх обсяг зріс на +50% за рахунок збільшення обсягів будівництва нежитлових споруд на +58,1%  та житлових будинків на +17%.

  Завдяки розвитку підприємств та їх інвестиційних вкладень в нові та існуючі виробничі потужності, реалізовано значні інвестиційні проекти, що призвели до зростання обсягів у будівництві нежитлових споруд, а саме:

  • ФГ «Органік Сістемс» – побудовано завод з переробки томатів у Снігурівському районі (створено 226 робочих місць) та реконструйовано внутрішньогосподарський тепличний комплекс у Вітовському районі;
  • ТОВ СП «Нібулон» – в рамках співпраці компанії із Європейським інвестиційним банком, успішно реалізується другий етап реконструкції та модернізації суднобудівно-судноремонтного заводу”НІБУЛОН” у м.Миколаєві – вже реконструйовано виробничі потужності суднобудівно-судноремонтного заводу (створено 100 робочих місць). Заплановано будівництво перевантажувального терміналу для перевалки зернових та олійних культур і маслоекстакційний завод у м. Миколаєві;
  • ТОВ “ЄТСК” – на території Миколаївського морського порту побудовано нові потужності комплексу з переробки олійних культур;
  • ПП “Аграрне підприємство “Благодатненський птахопром” – реконструйовано існуючий зернотік (створено 15 робочих місць);
  • з початку 2017 року ведеться нове будівництво дільниці цукрового заводу ТОВ “Юкрейніан Шугар Компані” в смт Первомайське Вітовського р-ну – очікується створення 9 робочих місць та  будівництво нового комплексу з прийому, зберіганню і перевантаженню сільськогосподарських сипучих вантажів в Жовтневому районі (два пускових комплекси). (ТОВ “Термінал-Укрхарчозбутсировина”) – очікується створення 128 роб.місць.

  Крім того, продовжується розвиток альтернативної енергетики.

  Так, у Березанському районі ТОВ “Вітряний парк Причорноморський” завершено будівництво 2-ї черги Тузлівської ВЕС у складі двох вітроенергетичних установок потужністю 3 МВт кожна.

  У Вітовському районі побудовано фотогальванічну електростанцію (ТОВ “Санлайт Енерджі”) потужністю 4,95 МВт (створено 9 робочих місць) та заплановано будівництво фотогальванічної електростанції потужністю 1,7 МВт (очікується створення ще 17 робочих місць).

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.