ПАТ “Турбоатом” у 2017 році реалізував продукцію більш ніж на 2,5 млрд грн

2396

ПАТ “Турбоатом” (Харків), більше 75% в статутному капіталі якого належить державі, в 2017 році реалізувало продукцію більш ніж на 2,5 млрд грн, повідомив генеральний директор підприємства Віктор Суботін на урочистостях з нагоди 84-річчя підприємства.

Як повідомлялося, в 2016 році чистий дохід від реалізації “Турбоатома” склав 2,17 млрд грн. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Інтерфакс-Україна.

Гендиректор нагадав, що в 2017 році підприємство підписало контакти на 5 млрд грн, що забезпечить заводу завантаження на найближчі роки.

Цьому сприяло те, що вперше за останні роки Кабінет міністрів України затвердив фінансовий план “Турбоатому” на наступний рік в поточному, – цитує прес-служба В.Суботіна

 • Як повідомлялося, фінплан “Турбоатому” на 2018 рік Кабмін затвердив на початку грудня 2017 року.

  В. Суботін також повідомив, що середня заробітна плата працівників підприємства в минулому році зросла в середньому на 40%. За інформацією прес-служби, на початок поточного року середня заробітна плата на заводі становить 8,3 тис. грн, а в поточному році виросте мінімум на 15% до 9,7 тис. грн.

  У числі найбільш знакових подій минулого року на підприємстві відзначають, зокрема, контракт з ПАТ “Укргідроенерго” на реконструкцію трьох гідроагрегатів Канівської ГАЕС більш ніж на 560 млн грн за кошти ЄБРР, контракт на поставку робочого колеса для ГЕС Лардж в Індії, договору з “Укргідроенерго” на постачання турбін для Каховської ГЕС на $92 млн, з НАЕК “Енергоатом” на поставку конденсатора для блоку Запорізький АЕС на 488 млн грн, з Євразійською енергокорпорації (Казахстан) на поставку обладнання для ТЕС “Аксу” на $3,3 млн.

  Також на підприємстві відзначили підписання з НАЕК “Енергоатом” програми поставок обладнання для АЕС України на п’ятирічний період (2018-2022 рр) на суму близько $ 100 млн і меморандуму з Westinghouse Electric про підвищення ефективності роботи обладнання і підвищення потужності діючих енергоблоків АЕС України.

  Як повідомлялося, фінплан “Турбоатому” на 2017 рік, затверджений Кабміном в червні минулого року, припускав чистий дохід від реалізації в розмірі 2 млрд 341,98 млн грн (з урахуванням частки експортних операцій за курсом 27,2 грн/$1), що на 8,6% вище плану 2016 року.

  Очікуваний чистий прибуток – 704,566 млн грн (без урахування позапланових доходів і витрат на курсові різниці).


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.