ПАТ «ПААЗ» на 26,8% збільшило обсяг реалізації продукції

1957

«Полтавський автоагрегатний завод», основний постачальник Кременчуцькому автозаводу гальмівної апаратури і давній стратегічний партнер, підприємство групи «КрАЗ», у першому кварталі поточного року задекларував впевнене зростання продажів.

Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-служба підприємства.

У січні-квітні підприємство на 26,8% збільшило обсяг реалізації продукції, порівняно з аналогічним періодом минулого року, до 45,8 млн. грн. При цьому гальмівної апаратури продано на суму понад 37,3 млн. грн. (приріст до минулорічного показника 20,5%), товарів народного споживання – більше ніж на 7,3 млн. грн. (118%).

 • У загальному обсязі відвантаженої з початку року продукції експорт склав 77,9%, у тому числі гальмівної апаратури – 84,5%. Збільшилися більш ніж на 10%, у порівнянні з минулим роком, обсяги відвантажень до Республіки  Білорусь, здійснювалися відвантаження новим споживам у Казахстані, Молдова та Грузії.

  Необхідно відзначити, що квітень поточного року також став показовим для ПАТ «ПААЗ» за результатами реалізації: зростання загальних продажів на 48% перевищило аналогічний показник минулого року, гальмівної апаратури – на 37%, ТНП – на 193%. Зростання загальних показників реалізації до березня 2017 року становить 10%, у тому числі на 10% збільшилися продажі гальмівної апаратури і ТНП.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.