ПАТ “Азот” відновив виробництво азотних добрив

3517

ПАТ “Азот” (Черкаси), що входить в холдингову компанію Ostchem, відновило роботу основних цехів з виробництва азотних добрив (цеху аміаку і двох цехів карбаміду).

Завершено капітальний ремонт і виведені на планові рівні завантаження цех з виробництва аміаку (А-5) (1,63 тис. тонн аміаку на добу), два цехи з виробництва карбаміду (М-2 і цех М-6) із завантаженням 1,1 тис. і 1,02 тис. тонн карбаміду на добу, відповідно. Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу Group DF.

“Ми нарощуємо обсяги виробництва, в першу чергу, для того, щоб забезпечити азотними добривами український АПК. Немає сумнівів в тому, що заводи Ostchem без проблем зроблять для весняної посівної стільки добрив, скільки український ринок буде в змозі купити “, – наводяться в повідомленні слова голови правління заводу Віталія Склярова.

- РЕКЛАМА -
 • У Group DF відзначили, що запуск цеху аміаку А-5 дав можливість завантажити до повної проектної потужності цех з виробництва аміачної селітри (М-9), а в цеху М-9 добовий виробіток збільшена з 2,5 тис. До 3,2 тис . тонн аміачної селітри на добу.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  3 КОМЕНТАРІ

  1. Сподіваюсь, що ні, хай австріяки там над ним попрацюють доьряче!

  2. Так австріяки якраз і хочуть його повернути (заніс фірташ їм там добряче). То американці хочуть його забрати до себе та посадити.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here