Одеська область посідає перше місце в Україні за темпами зростання промислового виробництва

3059
Одескабель
Фото: td-odeskabel.com.ua

Згідно зі статистичними даними, опублікованими Державною службою статистики, упродовж перших 9 місяців показник темпів зростання промислового виробництва в Одеській області склав 16,8 %, що є найкращим показником серед регіонів України.

Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу Одеської обласної ради.

Зокрема, за даними Департаменту економічної політики та стратегічного планування ОДА, у Одеській області зосереджено 70% всього виробництва м’ясних та консервних продуктів, автотранспортних засобів для нафтогазової, харчової та хімічної промисловості. На Одещину також припадає 60% виробництва всієї виноробної продукції в Україні, більш ніж 20% виробництва соняшникової олії і 14% електроенергії, виробленої на сонячних електростанціях.

Обсяг прямих іноземних інвестицій у промисловість з початку року склав майже 40 млн доларів США.

Маємо переконливі свідчення стрімкого розвитку регіону. Безумовно цьому передувала непроста і кропітка праця керівних органів області, місцевих рад та адміністрацій з підприємцями і виробниками по цілому спектру питань. Зокрема був значно покращений інвестиційний клімат, поліпшені умови підприємницької діяльності. Наразі відбувається масштабна модернізація інфраструктури, в першу чергу, це ремонт ключових доріг Одеської області. Таким чином створюються всі необхідні чинники для подальшого розвитку і залучення інвестицій, ̶  підкреслив голова обласної ради Анатолій Урбанський.


Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.