НВП “Зоря” збільшив обсяг реалізації продукції на 26%

2295
 • За підсумками січня-березня 2018 року план виробництва хімічного підприємства «Зоря» перевиконано на 21%

  Основним напрямком збуту продукції НВП «Зоря» залишається експорт. В порівнянні з аналогічним періодом минулого року поставки зарубіжним партнерам збільшилися на 30%. В основному продукція експортувалася в країни Євросоюзу.

  Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на прес-службу підприємства.

  Ми взяли хороший старт в першому кварталі, завдяки системній та злагодженій роботі кожного структурного підрозділу. Сьогодні основне завдання — зберегти темп виробництва і продовжити послідовну реалізацію нашої стратегічної програми, — зазначає генеральний директор НВП «Зоря» Олександр Чернецов.

  Керівник також зазначив, що на одному з виробничих ділянок, хімічне підприємство спільно з європейським виробником реалізує проект з монтажу та пусконалагодження нового автомата патронування, що дозволить розширити асортимент основної продукції підприємства, зробити її більш екологічною і вийти на нові ринки.

  НВП «Зоря» — провідне підприємство хімічної промисловості України. Виробляє хімічні засоби захисту рослин, промислові вибухові речовини, полімерні вироби, фторопластове обладнання та інше.