НВП «Зоря» підвищує ефективність виробництва

1835

Науково-виробниче підприємство «Зоря» з метою підвищення ефективності виробництва впроваджує передові технології, модернізує обладнання та проводить оптимізацію бізнес-процесів.

Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу підприємства.

Сьогодні хімічна промисловість – це галузь економіки країни, що розвивається. НВП «Зоря» продовжує впевнено утримувати лідируючу позицію в цій галузі. Чітко вибудувана стратегія розвитку сьогодні дозволяє підприємству підвищувати ефективність виробництва.
Так, на підприємстві проводиться робота по діагностиці і скороченню витрат, в тому числі за рахунок оптимізації персоналу, який залучений до робіт непрофільних напрямів.

- РЕКЛАМА -
 • Як сучасне виробництво, завод впроваджує інноваційні засоби автоматизації та механізації, в зв’язку з чим зростає необхідність перегляду традиційних методів, нових вимог до діючого персоналу, пошуку і залучення нових, прогресивних, висококваліфікованих працівників.

  НВП «Зоря» постачає свою продукцію в Європу, США, Північну Африку, освоює нові перспективні ринки збуту Азії і Близького Сходу. Планується, що програми з підвищення ефективності дозволять посилити конкурентоспроможність продукції за рахунок зниження її собівартості.

  Крім того, скорочення витрат і збільшення прибутку дозволить продовжити програми по поліпшенню умов праці і подальшого підвищення заробітних плат персоналу.
  Відзначимо, що з початку року заробітні плати працівників підприємства вже були збільшені в середньому на 25%.

  Довідка: ТОВ НВП «Зоря» – провідне підприємство хімічної промисловості України з 100-річною історією. В даний час продукція заводу знаходить застосування в хімічній, фармацевтичній, гірничодобувній, металургійній і агрохімічній галузях. На НВП «Зоря» працює близько 2000 осіб, завод розташований в м Рубіжне Луганської області.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.