НВП «Зоря» підвищує ефективність виробництва

1947

Науково-виробниче підприємство «Зоря» з метою підвищення ефективності виробництва впроваджує передові технології, модернізує обладнання та проводить оптимізацію бізнес-процесів.

Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу підприємства.

Сьогодні хімічна промисловість – це галузь економіки країни, що розвивається. НВП «Зоря» продовжує впевнено утримувати лідируючу позицію в цій галузі. Чітко вибудувана стратегія розвитку сьогодні дозволяє підприємству підвищувати ефективність виробництва.
Так, на підприємстві проводиться робота по діагностиці і скороченню витрат, в тому числі за рахунок оптимізації персоналу, який залучений до робіт непрофільних напрямів.

 • Як сучасне виробництво, завод впроваджує інноваційні засоби автоматизації та механізації, в зв’язку з чим зростає необхідність перегляду традиційних методів, нових вимог до діючого персоналу, пошуку і залучення нових, прогресивних, висококваліфікованих працівників.

  НВП «Зоря» постачає свою продукцію в Європу, США, Північну Африку, освоює нові перспективні ринки збуту Азії і Близького Сходу. Планується, що програми з підвищення ефективності дозволять посилити конкурентоспроможність продукції за рахунок зниження її собівартості.

  Крім того, скорочення витрат і збільшення прибутку дозволить продовжити програми по поліпшенню умов праці і подальшого підвищення заробітних плат персоналу.
  Відзначимо, що з початку року заробітні плати працівників підприємства вже були збільшені в середньому на 25%.

  Довідка: ТОВ НВП «Зоря» – провідне підприємство хімічної промисловості України з 100-річною історією. В даний час продукція заводу знаходить застосування в хімічній, фармацевтичній, гірничодобувній, металургійній і агрохімічній галузях. На НВП «Зоря» працює близько 2000 осіб, завод розташований в м Рубіжне Луганської області.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.