Німеччина пропонує Україні свої приміські поїзди

2952
 • ФРН планує надати Україні 100 млн євро кредитних коштів на закупівлю німецьких поїздів для приміського сполучення у 2018 році.

  Про це заявив заступник міністра інфраструктури України з питань європейської інтеграції Віктор Довгань під час прес-брифінгу “Перспективи бізнес-відносин між Україною та Німеччиною” сьогодні, 7 червня, повідомляє кореспондент Укрінформу, передає Національний промисловий портал.

  Ми зараз опрацьовуємо спільно з ПАТ “Українська залізниця” кредитну лінію KfW (німецький держбанк. – Ред.) в розмірі 100 млн євро для закупівлі регіональних поїздів. Ви знаєте, наскільки критична ситуація з приміськими перевезеннями. Це цікавий проект, політично ми його підтримуємо, залізниця має порахувати його економічну доцільність, – розповів Довгань.

  У коментарі журналістові Укрінформу заступник міністра розповів, що в планах – закупівля близько 25 німецьких поїздів для запуску на різні пріоритетні залізничні напрямки наступного року.

  4 КОМЕНТАРІ

  1. Так купляйте іноземні а свої хай х@@ лапу сосуть ((((

  2. А коли діло доходить до приватних інтересів то всі чомусь хочуть “Мерси” а не “запори” та “бобікі”….

  3. Первинне тут вигідний кредит, а не поїзди. На своє грошей нема. А з таким плануванням справ, коли роками нічого не закуповувається, будь-який місцевий виробник збанкрутує. Якби й з’явився якийсь план, вкладати гроші в виробництво ризиковано, прийде новий керівник та знову знищить всі напрацювання. Тому це вимушений крок, по іншому оновити зараз залізницю неможливо.

  4. для аборигенів потрібна адаптована “дерев’яна” версія вагонів, щоб вони хоч рогами билися, але не змогли б завдати значної шкоди.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.