Німеччина пропонує Україні свої приміські поїзди

2286

ФРН планує надати Україні 100 млн євро кредитних коштів на закупівлю німецьких поїздів для приміського сполучення у 2018 році.

Про це заявив заступник міністра інфраструктури України з питань європейської інтеграції Віктор Довгань під час прес-брифінгу “Перспективи бізнес-відносин між Україною та Німеччиною” сьогодні, 7 червня, повідомляє кореспондент Укрінформу, передає Національний промисловий портал.

Ми зараз опрацьовуємо спільно з ПАТ “Українська залізниця” кредитну лінію KfW (німецький держбанк. – Ред.) в розмірі 100 млн євро для закупівлі регіональних поїздів. Ви знаєте, наскільки критична ситуація з приміськими перевезеннями. Це цікавий проект, політично ми його підтримуємо, залізниця має порахувати його економічну доцільність, – розповів Довгань.

У коментарі журналістові Укрінформу заступник міністра розповів, що в планах – закупівля близько 25 німецьких поїздів для запуску на різні пріоритетні залізничні напрямки наступного року.


Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.
 • Іван Петренко

  Так купляйте іноземні а свої хай х@@ лапу сосуть ((((

  • olpkol

   А коли діло доходить до приватних інтересів то всі чомусь хочуть “Мерси” а не “запори” та “бобікі”….

   • Gina Torres

    для аборигенів потрібна адаптована “дерев’яна” версія вагонів, щоб вони хоч рогами билися, але не змогли б завдати значної шкоди.

  • Gina Torres

   Первинне тут вигідний кредит, а не поїзди. На своє грошей нема. А з таким плануванням справ, коли роками нічого не закуповувається, будь-який місцевий виробник збанкрутує. Якби й з’явився якийсь план, вкладати гроші в виробництво ризиковано, прийде новий керівник та знову знищить всі напрацювання. Тому це вимушений крок, по іншому оновити зараз залізницю неможливо.