Nestlé закуповує 70% сировини з місцевих джерел

2550

Nestlé закуповує 70% сировини у місцевих фермерів.

Nestlé закуповує 70% сировини на локальних ринках, з місцевих джерел. Це ж стосується і львівської кондитерської фабрики «Світоч», контрольний пакет акцій якої належить Nestlé.

Про це повідомив директор фабрики «Світоч» Ярослав Гузєєв, передає Національний промисловий портал, з посиланням на Agravery.

Він уточнив, що на українському ринку підприємство купує борошно, цукор, цукрову пудру, сухе молоко, кондитерські жири, найкращої якості.

Зокрема, по борошну у нас дуже суворі вимоги, використовуємо тільки найвищий сорт, в іншому випадку вафельний лист буде грудкою, — зазначив директор фабрики.

 • Для відбору постачальників у кінці року проводять конкурс. По кожному постачальнику проводиться аудит від Nestlé: перевіряються сертифікати, технології, відбувається огляд виробництва.

  Був випадок під час перевірки: в цехах все блищить, все добре, а потім помітили сходи на дах, а там стоїть бак чорний, вкритий іржею, і з того бака вода постачається на виробництво. Такому постачальнику відмовили, тому що не виконані необхідні умови зберігання води, — розповів Гузєєв.

  Проблем з постачальниками з кондитерського напрямку не відчувається, за словами директора «Світоча», оскільки в Nestlé діє програма розвитку фермерських господарств відповідно до європейських вимог.

  Сировина і готова продукція направляються до великого сучасного логістичного центру, який фабрика обладнала за Львовом в селі Малехові. Там працює потужна лабораторія — одна з кращих в Україні і Східній Європі. Уся сировина проходить багаторівневий контроль від зовнішнього огляду до бактеріологічного аналізу.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.