Найбільший в Україні газодобувач почав проводити ребрендинг своїх АЗК

2455
АЗС

Держкомпанія Укргазвидобування почала проводити ребрендинг мережі своїх автозаправних комплексів (АЗК)

АЗК буде працювати під брендом U.GO і пропонувати споживачам нафтопродукти виключно стандарту Євро-5 виробництва Шебелинського газопереробного заводу, який також знаходиться у власності компанії. З 2016 року завод повністю перейшов на випуск продукції стандартів Євро-4 і Євро-5. Також на АЗК будуть магазин супутніх товарів і міні-кафе.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на прес-службу компанії.

За досить короткий термін ми модернізували Шебелинський завод, та почали випуск нафтопродуктів високої якості, чим довели, що виробляти європейське пальне в Україні можливо. Тепер ми розпочали оновлювати обличчя державної нафтопереробки, відкривши перший автозаправний комплекс сучасного формату, – зазначив директор з комерційних питань Укргазвидобування Сергій Федоренко.

Восени минулого року стало відомо, що Укргазвидобування планує провести ребрендингсвоєї мережі автозаправних станцій. На розширення і ребрендинг роздрібної мережі АЗС компанії Укргазвидобування планується виділити близько 90 млн грн.


Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.