На виставці у Німеччині презентували свою продукцію підприємства Запорізької області (фото)

1888

Група підприємств Запорізької області, що працюють у сфері машинобудування та енергетики представили свою продукцію та розробки на Міжнародній спеціалізованій виставці субпідрядників, що відбувалася з 7 по 10 березня у м. Лейпциг, Німеччина.

Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-центр Запорізької ТПП.

Експозиція українських підприємств на виставці Z вже вдруге організована Запорізькою торгово-промисловою палатою. Адже участь у зарубіжних виставках – невід’ємна складова діяльності з просування продукції на світові ринки, шлях до вдалого пошуку нових бізнес-партнерів, обміну досвідом, набуття нових професійних знань.

 • Зокрема, Запорізький регіон у Німеччині презентували:

  • ПрАТ «Запоріжбудмаш» – виробничий комплекс, на базі якого виконуються механообробка, зубофрезерні роботи, виготовлення металоконструкцій.
  • ТОВ «Укрспецмаш» – компанія проектує та виготовляє промислове обладнання, насоси та насосне обладнання, системи вентиляції.
  • ТОВ «Електротехмаш» – науково-виробниче підприємство з випуску електрообладнання і систем автоматизації практично для всіх галузей енергетики, сільського господарства, промисловості, будівництва і житлово-комунального господарства.

  Запорізькі компанії вже провели ряд успішних В2В-зустрічей, індивідуальних ділових перемовин, запланований візит до Торгово-промислової палати Лейпцига – партнера Запорізької ТПП.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.