На швейних фабриках Шепетівки шиють бренд «GOLDI»

3487

Ще у 2015-му в місті відкрився цех ТОВ «Текстиль» рівненського льонокомбінату, який виготовляє свій трикотаж

На ринках України товариство діє з 1993 року, у Шепетівці перший цех відкрився у 2015 році, а торік запрацював ще один. Наразі у двох цехах рівненського льонокомбінату, що у Шепетівці, працює 180 осіб.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на День за Днем.

На сьогодні заробітна плата швачки складає від 4 тисяч гривень, а більш досвідчені мають до 7 тисяч. У цьому році фабрика вперше офіційно пішла у 10-денну відпустку. Працівники користуються соціальним пакетом. Вперше відправили у декретну відпустку нашу працівницю, — говорить директор підприємства Вікторія Потапська.

У перспективі підприємства будівництво швейної фабрики з фірмовим магазином. Власники викупили земельну ділянку поблизу «Вопака». Ми плануємо об’єднати два підрозділи в одну фабрику. Підрозділи фабрики відшивають вироби, кліпсують товар, пакують і відправляють його у фірмові магазини льонокомбінату, які розташовані в усіх обласних центрах України.

- РЕКЛАМА -
  •  


    Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

    НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

    Please enter your comment!
    Please enter your name here