На Орджонікідзевському комбінаті відкрили нову ділянку по збірці рейкошпальної решітки

2160
 • В Залізничному цеху Орджонікідзевський гірничо-збагачувальний комбінат відкрив нову ділянку по збірці рейкошпальної решітки (РШР). Такий знаковий захід проходив в присутності Голови правління ПАТ «ОГКО» Сергій Шуваєв.

  Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу підприємства.

  Ідейні генератори створення ця ділянка стала нашими акціонери, логічно прорахувавши його доцільність. Ми, зі свого боку, відразу ж підтримали таке вигідну пропозицію і почали втілювати його в життя. Адже з введенням ділянки по збірці рейкошпальної решітки в експлуатації ми економимо для комбінату суттєвою суми. Раніше підприємство один кілометр рейкошпальної решітки купував за 7 мільйонів гривень. Тепер на кожному кілометрі РШР, яку ми будемо збирати для сторонніх організацій, комбінат зможе заробити близько 600 тисяч гривень. А на кожному кілометрі РШР, зібраному для власних потреб, ми зменшуємо свої витрати більш, ніж на 2 мільйони гривень! А це чималі кошти, які можна буде витратити на модернізацію обладнання. І всі витрати на створення ділянки окупається дуже швидко – буквально за один рік. Тому, я вважаю, що подібний крок – це хороші інвестиції в майбутнє Орджонікідзевського ГЗК, – коментує керівник підприємства.

  Місце для розташування ділянки по збірці РШРА електродепо ЖДЦ став. Як пояснює в.о. Начальника цеху Віталій Мітін, воно було найбільш гідною кандидатурою, бо знаходиться в закритому приміщенні і забезпечено двома мостовими кранами, які працюють на електроенергії. Довелося попрацювати і над комплектацією підрозділи гідними кадрами.

  За штатним розкладом, на ділянці по збірці РШР 7 Повинні працювати ПРАЦІВНИКІВ: 1 ІТП і 6 монтерів колії. На місце майстра ми прийняли молодий і перспективний фахівець Марина Кухарський, а ось з монтерами шлях високий розряд виникли труднощі, адже на ринку праця такого готові фахівців немає. Тому був прийнято рішення підкріпити ділянку висококваліфікованих кадрів з діючих підрозділів служби колії ЖЦА – це Анатолій Перепятенко і Микола Ямковенко. До них, поки в якості учнів, приєдналися монтери колії 1 розряду – Віталій Молев, Віталій Меліхов і Антон Ткачик, які з часом будуть набиратися досвіду, – розповідає керівник ЖДЦ.

  Для повноцінної роботи ділянки було придбано все необхідне обладнання і ТМЦ. З їх допомогою згуртована команда вже з першого дня своєї спільної діяльності зуміла зібрати дві ланки РШР. Слід сказати, що це чималий обсяг робіт, адже довжина однієї ланки решітки становить 12,5 метрів, а для того, щоб її зібрати, необхідно укласти 20 шпал вагою по 270 кг, 40 комплектів скріплень по 11 кг і 2 Рейки по 808 кг, а ще закрутити 160 болтові з’єднання. За планом підрозділ якраз і має в день збирати дві ланки, щоб якомога швидше виконати поставлені завдання: 1 виготовити км РШР для ремонту колії комбінату і 937,5 метрів для Нікопольського заводу феросплавів. Варто відзначити, що зі своїм завданням працівників ділянки РШРА справляється досить успішно.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.