На Луцькому хлібозаводі почали будівництво кондитерського цеху

1842

Один з найбільших виробників хліба і хлібобулочних виробів в Україні холдинг “Хлібні інвестиції” будує кондитерський цех на одному зі своїх заводів – “Луцькому хлібозаводі”.

Про це під час інтерв’ю розповіла Оксана Гадомський, директор “Першого столичного хлібозаводу”, який також входить в холдинг, передає УкрАгроКонсалт.

На сьогоднішній момент холдинг будує великий кондитерський цех на Луцькому хлібозаводі, де будуть випускатися кондитерські вироби для всього холдингу. Там буде стояти сучасне обладнання, яке дозволить виробляти і заморожувати кондитерські вироби, що дасть можливість транспортувати їх на далекі відстані, – розповіла Гадомський.

При цьому плани по будівництву кондитерського напрямку на “Першому столичному хлібозаводі” були відкладені.

  • “Перший столичний хлібозавод” знаходиться в селі Нові Петрівці. Він був відкритий в 2012 році, а в 2016 році завод модернізували і відкрили другу чергу. Загальна потужність підприємства зросла до 150 тонн продукції за добу. У розширення виробництва було інвестовано $6 млн.

    До складу холдингу “Хлібні інвестиції” входять ПAO “Теремно Хліб” (Волинська обл.), ТОВ “Бердичівський хлібозавод” (Житомирська обл.), ПАТ “Чернівецький хлібокомбінат” (Чернівці), “Перший столичний хлібозавод” (Київ), ПАТ “Івано-Франківський хлібокомбінат” (Івано-Франківськ).

    Також підприємство з виробництва та оптової продажу макаронних виробів ТМ “Макарелла” ТОВ “Продовольча компанія” Заграва-Луцьк” (Луцьк).


    Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.