Морський спеціалізований порт «Ніка-Тера» встановив новий рекорд з перевалки вантажів

1992
 • ТОВ «Морський спеціалізований порт Ніка-Тера», що входить до групи компаній Group DF, встановив абсолютний рекорд за всю історію підприємства – перевалив у вересні 2018 року понад 600 тис. тонн вантажів, перевищивши попередній рекорд з перевалки вантажів на 9%.

  У структурі вантажообігу традиційно переважали зернові, зернобобові, олійні, а також продукти їх переробки, йдеться в повідомленні компанії. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на AgroPortal.

  Як зазначається, у вересні порт «Ніка-Тера» здійснив перевалку більше 180 тис. тонн глини, що також стало рекордним показником за обсягом перевалки даних видів вантажів.

  Крім цього, у вересні було оброблено рекордну кількість суден – 35 одиниць.

  Постійне розширення номенклатури вантажів і збільшення числа контрагентів сприяло тому, що вересень для« Ніка-Тери »видався показовим – порт поставив три абсолютних особистих рекорди. На даний момент всі чотири вантажних району порту оптимально завантажені і здійснюють перевалку таких вантажів як: пшениця, кукурудза, ячмінь, горох, соя, шрот олійний, висівки пшеничні, хлористий калій, фосфорит, шпат, глина та інші навалочні вантажі, – розповів заступник начальника порту – операційний директор «МСП Ніка-Тера» Ігор Гриднев.

  ТОВ «МСП Ніка-Тера» (м.Миколаїв, Україна) – сучасний високомеханізований морський термінал (порт), що входить в портовий бізнес Group DF. У термінал входять три спеціалізованих комплексу (вантажних району): зерновий комплекс, комплекс з перевалки добрив відкритого зберігання і комплекс з перевалки сипучих вантажів відкритого зберігання.