Міжнародний контейнерний поїзд від Латвії до Одеси може бути продовжений до Кавказу

1955

Маршрут контейнерного поїзду “ZUBR”, що проходить через порти Великої Одеси, може бути подовжений до Грузії і Азербайджану.

Залізниці Грузії та Азербайджану можуть стати учасниками проекту “ZUBR”. Це може бути досягнуто завдяки використанню залізничної поромної переправи Чорноморськ – Поті.

Про це повідомили в прес-центрі регіонального філіалу “Одеська залізниця”, передає Національний промисловий портал, з посиланням на “Пасажирський Транспорт“.

30-31 травня в рамках проведення Міжнародної транспортної тижні в Одесі відбулася нарада з питань курсування контейнерного поїзда “ZUBR”. Зокрема, обговорювалося питання направлення Балтійське море – Чорне море і приєднання до проекту адміністрацій залізниць Грузії і Азербайджану.

 • Крім того, під час зустрічі учасники наради підбили підсумки роботи за 2016 рік і перший квартал 2017 р Так, в 2016 році по території України в складі поїзда “ZUBR” перевезено тисячу чотиреста дев’яносто дев’ять контейнерів, що на 31% більше, ніж роком раніше. Основна номенклатура вантажів, що перевозяться з території України в складі даного поїзда, це феросплави в напрямку Латвії.

  “ZUBR” – контейнерний поїзд, що курсує за маршрутом від українських портів Великої Одеси (Одеса, Чорноморськ, Південний) через Молдову і Білорусь в Латвію (порти Вентспілс, Даугавпілс).


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.