Міжнародна фінансова корпорація інвестує $15 млн в український бізнес

1990

Міжнародна фінансова корпорація (IFC), що входить до групи Світового банку, інвестує $ 15 млн у фонд прямих інвестицій для підтримки малого та середнього бізнесу в Україні.

Про це повідомив міністр фінансів України Олександр Данилюк на своїй Facebook-сторінці. Передає Національний промисловий портал.

Як уточнили в IFC, мова йде про Фонд зростання країн, що розвиваються III (EEGF III)

 • Цільовий розмір фонду становить – $ 150 млн. Він буде зосереджений на інвестиціях у швидкозростаючі, орієнтовані на експорт компанії в сфері ІТ, легкого виробництва та агробізнесу. Інвестиції IFC допоможуть стимулювати додатковий приватний капітал для регіону, А також продемонструвати привабливі інвестиційні можливості України в секторах, орієнтованих на експорт.

  Іншими співінвесторами в фонді є Європейський банк реконструкції та розвитку, Німецький банк розвитку і Голландський банк розвитку і Західний підприємницький фонд NIS, який фінансується урядом США. Очікується, що фонд інвестує в 10-15 компаній з розміром транзакцій від $ 5 до $ 20 млн.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.