Міністерство економічного розвитку створило портал для підтримки малого та середнього бізнесу

1867

Мінекономрозвитку створило офіційний портал програми Європейського Союзу COSME для підтримки малого та середнього бізнесу в Україні

Портал містить інформацію для малого і середнього бізнесу про можливості виходу на нові ринки і обміну досвідом з ЄС для вдосконалення внутрішніх бізнес-процесів.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на прес-служба відомства.

COSME є програмою Європейського союзу з підтримки МСБ, яка розрахована до 2020 року. Українські підприємці можуть брати участь в проектах програми на загальну суму 900 млн євро.

 • В рамках COSME український бізнес може вийти на ринок ЄС і ринки партнерів програми, отримати доступ до інформації щодо ведення підприємницької діяльності та пройти бізнес-стажування за кордоном на реальному підприємстві.

  Нагадаємо, український бізнес отримав можливість брати участь в проектах COSME в лютому цього року, коли Верховна Рада ратифікувала відповідну угоду з ЄС.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.