Міністерство економічного розвитку створило портал для підтримки малого та середнього бізнесу

1855

Мінекономрозвитку створило офіційний портал програми Європейського Союзу COSME для підтримки малого та середнього бізнесу в Україні

Портал містить інформацію для малого і середнього бізнесу про можливості виходу на нові ринки і обміну досвідом з ЄС для вдосконалення внутрішніх бізнес-процесів.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на прес-служба відомства.

COSME є програмою Європейського союзу з підтримки МСБ, яка розрахована до 2020 року. Українські підприємці можуть брати участь в проектах програми на загальну суму 900 млн євро.

 • В рамках COSME український бізнес може вийти на ринок ЄС і ринки партнерів програми, отримати доступ до інформації щодо ведення підприємницької діяльності та пройти бізнес-стажування за кордоном на реальному підприємстві.

  Нагадаємо, український бізнес отримав можливість брати участь в проектах COSME в лютому цього року, коли Верховна Рада ратифікувала відповідну угоду з ЄС.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here