“Львівська політехніка” розробила каталог для великого та малого бізнесу

1797

У каталозі представлено науково-технічні розробки за 7-ма тематичними категоріями

У каталозі подано розробки Львівської політехніки, які привернуть увагу представників і великого, і малого бізнесу, а також інвесторів, зацікавлених у фінансуванні наукових розробок.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на прес-служба ЛОДА.

Усі зацікавлені можуть знайти розробки у таких галузях: Інформаційні та комунікаційні технології; сучасні технології, матеріали та вироби в хімічній, фармацевтичній та медичній галузях; раціональне природокористування; збереження довкілля; енергетика та енергозбереження.; галузеве машинобудування; будівництво, архітектура та дизайн, геодезія; соціогуманітарні науки.

- РЕКЛАМА -
  • Щороку науковий колектив університету виконує понад 50 держбюджетних та близько 300 договірних (зокрема міжнародних) науково-дослідних робіт, одержує гранти Президента України для підтримки молодих учених (кандидатів і докторів наук), реалізує спільні проекти за міждержавними угодами  тощо.


    Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

    НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

    Please enter your comment!
    Please enter your name here