“Львівська політехніка” розробила каталог для великого та малого бізнесу

1823

У каталозі представлено науково-технічні розробки за 7-ма тематичними категоріями

У каталозі подано розробки Львівської політехніки, які привернуть увагу представників і великого, і малого бізнесу, а також інвесторів, зацікавлених у фінансуванні наукових розробок.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на прес-служба ЛОДА.

Усі зацікавлені можуть знайти розробки у таких галузях: Інформаційні та комунікаційні технології; сучасні технології, матеріали та вироби в хімічній, фармацевтичній та медичній галузях; раціональне природокористування; збереження довкілля; енергетика та енергозбереження.; галузеве машинобудування; будівництво, архітектура та дизайн, геодезія; соціогуманітарні науки.

 • Щороку науковий колектив університету виконує понад 50 держбюджетних та близько 300 договірних (зокрема міжнародних) науково-дослідних робіт, одержує гранти Президента України для підтримки молодих учених (кандидатів і докторів наук), реалізує спільні проекти за міждержавними угодами  тощо.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.