Литовські компанії зацікавлені у створенні спільних підприємств

2021
Фото - Бізнес-UA

Про це йшлося під час робочої зустрічі з делегацією литовських підприємців, що з діловою місією прибули до ТПП України

Сторони обговорили стан, перспективи та пріоритетні напрямки українсько-литовського економічного та інвестиційного співробітництва, умови, переваги та проблемні питання ведення бізнесу в Україні та Литві.

Мета бізнес-місії – зміцнення відносин з ТПП України, аналіз досвіду України у розвитку економічних відносин з арабськими країнами та Китаєм проведення індивідуальних ділових зустрічей з українськими компаніями, відвідування підприємств, – сказав Роман Ярошенко, представник Вільнюської палати в Україні.

Так, наприклад, член литовської делегації, представник компанії Rubineta Алі Александрович розповів, що його компанія зацікавлена у розширенні лінійки продукції. Спільно з потенційними українськими партнерами компанія планує під власним брендом виготовляти меблі для ванних кімнат. Наразі продукція компанії Rubineta (сантехнічне обладнання) представлена в Україні, і також експортується ще у 16 країн світу.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на прес-центр Торгово-промислової палати України.

 • Компанія «Precizika», яка виробляє фотоелектричні та магнітні перетворювачі лінійних або кругових переміщень, пристрої цифрової індикації, скляні растрові інкрементальні і кодові лінійки тощо, зацікавлена знайти в Україні підприємства, що виробляють фотоелектричні елементи. Зараз левова частка продукції компанії експортується до Німеччини.

  У Литві наразі працюють 88 компаній із українським капіталом. Щоб зареєструвати там фірму, необхідно лише три дні. Для інвесторів передбачено низку пільг і фінансових стимулів, включаючи мережу із 7 вільних економічних зон. Вони спеціалізуються в окремих галузях економіки і входять до двадцятки найкращих у світі та стабільно представлені у п’ятірці тих, що пропонують найкращі послуги інвесторам.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.