Литовські інвестори будуть виробляти в Україні меблі для ванної

4494

У нашій країні вже працює майже 250 компаній з литовськими інвестиціями.

Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на ubr.ua.

Литовська компанія Rubineta планує під власним брендом виробляти в Україні меблі для ванних кімнат. Зараз продукція компанії представлена в нашій країні, а також експортується ще в 16 країн світу, повідомили в Торгово-промисловій палаті України (ТПП).

Інша литовська компанія Precizika, яка виробляє фотоелектричні і магнітні перетворювачі лінійних або кругових переміщень, пристрої цифрової індикації, скляні растрові інкрементальні і кодові лінійки також бажає організувати виробництво в Україні.

Литва – важливий торговельний партнер України з колосальними перспективами інвестиційного співробітництва. Тільки мережу Novus створила в Україні більше 5 тис робочих місць, а всього в нашій державі здійснюють діяльність близько 250 компаній з литовськими інвестиціями, – зазначив Геннадій Болдирь, заступник керівника дирекції міжнародного співробітництва ТПП України.


Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.