KTD Group до початку 2018 року запустить завод холодильників в Черкасах

5734

Компанія KTD Group, що спеціалізується на імпорті та виробництві побутової техніки (ТМ Saturn, Laretti, ST, Defiant), в кінці 2017 го – початку 2018 рр. планує запустити виробництво холодильників на новому заводі в Черкасах.

Про це повідомив агентству “Інтерфакс-Україна” керівник PR-відділу KTD Group Валерій Сорока, передає Національний промисловий портал.

За його словами, планове зміщення термінів запуску виробництва (спочатку планувалося почати виробництво влітку поточного року) пов’язано з наміром доопрацювання прес-форм і штампів для холодильників з досягненням всіх необхідних норм якості для проведення сертифікації.

По холодильників було прийнято рішення доопрацювати прес-форми і штампи з метою підвищення їх якості. Тобто вирішили зіграти на випередження для проведення сертифікації, щоб в подальшому з посиленням норм нам не довелося зупиняти завод і щось переробляти – адже вимоги до обладнанню постійно підвищуються. Тому ми кілька скорегували плани і мають намір почати виробництво холодильників взимку, – пояснив він.

 • В.Сорока додав, що необхідність доопрацювання також обумовлена ​​планами випускати продукцію не тільки для українського, а й для європейського ринку.

  При цьому наші стандарти нічим не поступаються європейським, але ми хочемо зарекомендувати себе в Європі як надійного виробника і конкурувати вже не з брендами В-сегмента, а, умовно кажучи, з такими виробником, як Samsung. Для цього ми залучили італійських і китайських інженерів , завдяки яким отримуємо красивий дизайн, висока якість і низьку собівартість, – зазначив він.

  В.Сорока повідомив, що новий завод в Черкасах, як і планувалося, запущений навесні поточного року, на першому етапі на ньому розпочато виробництво електропечей (духовок), і за три місяці їх вже випущено 10 тис. Од. двох моделей. У серпні на новому заводі також розпочато виробництво конвекторних обігрівачів, яких до кінця року планується випустити 100 тис. Од.

  По духовкам ми нарощуємо потужності і до кінця року вийдемо на більш високі показники виробництва. Цей ринок в Україні досить великий, хоч і не такий, як чайники, телевізори або холодильники – духовки це нішевий продукт, але і там є конкуренція, в першу чергу це турецька продукція, а також китайська і продукція дрібних фабрик інших країн, – зазначив В.Сорока.

  У числі конкурентних переваг духовок Saturn глава PR-відділу компанії назвав, зокрема, наявність повного комплекту документів (на відміну від тієї ж китайської продукції невідомих виробників), що дуже позитивно оцінюється торговими мережами, які купують товар у компанії.

  Не секрет, що на український ринок потрапляє багато побутової техніки, у якій відсутні необхідні документи, тоді як наші документи мережі можуть пред’явити при перевірці і надати сертифікат покупцеві продукції. І це один з вирішальних факторів, чому ми цікаві серйозним торговельним мережам, – підкреслив В.Сорока.

  Крім того, на його думку, просуванню товару сприяє і існуючий сьогодні в Україні тренд підтримки вітчизняного виробника.

  Як повідомлялося, новий завод KTD Group в Черкасах має кілька виробничих майданчиків, зокрема виробництво духовок розраховане на 200 тис. од. в рік, холодильників – 300 тис. в рік, конвекторів – 100 тис. од. на рік.

  Інвестиції у виробництво духовок і холодильників склали $ 23 млн.

  Холодильники на 70% будуть проводитися на новому заводі, інші 30% – це іноземні комплектуючі, які в Україні не виробляються.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.