“Корум Світло шахтаря” виготовив очисний комбайн для однієї з шахт “ДТЕК Павлоградвугілля”

957

На «Корум Світло шахтаря» виготовили очисний комбайн КА200 для шахти ім. Героїв космосу, «ДТЕК Павлоградвугілля».

Машина розроблялася з урахуванням побажань шахтарів і незабаром заступить на трудову вахту в лаві №1174. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу підприємства.

Очисний комбайн КА200 можна по праву назвати кращим другом шахтарів: тільки за останні три роки на «Корум Світло шахтаря» випущено 20 таких машин. Основні місця трудової дислокації КА200 – шахти «ДТЕК Павлоградвугілля»: «Благодатна», «Самарська», «Ювілейна». Відтепер ще один корумовскій добувач підкорюватиме вугільні горизонти шахти ім. Героїв космосу. Обладнання вже відвантажено замовнику.

У лінійці очисного обладнання комбайн КА200 займає особливе місце, користуючись незмінним попитом гірників протягом багатьох років, – коментує директор з виробництва Corum Group Олександр Дятлов. – За цей час він встиг зазнати ряд трансформацій, які зробили машину ще більш ефективною. Постійна робота над вдосконаленням КА200 дозволяє йому як і раніше залишатися в строю поряд з високопродуктивними новинками останнього покоління.

  • Комбайн КА200 призначений для механізованого виїмки вугілля в очисних вибоях пологих і похилих пластів потужністю 0,8-1,25 м з високими показниками опірності пласта різанню. Виконавчий орган барабанного типу, яким оснащений комбайн, забезпечує низькі енерговитрати при різанні. Конструкція КА200 дозволяє добувати вугілля з мінімальною присечки покрівлі і грунту, забезпечує стабільну роботу на легко-обвалюються покрівлях.

    Для шахти ім. Героїв космосу харківські машинобудівники виготовили модернізовану версію комбайна. Серед основних удосконалень – установка подгребних пристроїв КА80 для виключення втрати вугілля за виконавчим органом і мультіфорсункі Lechler, які забезпечують більш якісне зрошення в зоні різання при менших витратах води.

    Модернізація КА200 триває і зараз виходить на принципово новий етап. Результатом роботи інженерів Corum стане абсолютно нова модель з поліпшеними характеристиками і новим ім’ям. Орієнтовна дата виходу новинки – наступний рік.


    Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.