Контейнерний термінал Одеса в травні почне обслуговувати лінійні сервіси трьох світових судноплавних компаній

2227

Дочірнє підприємство “Контейнерний термінал Одеса” німецької HHLA International GmbH ( “ХТО”) травнем 2017 року почне обслуговування лінійних сервісів трьох міжнародних судноплавних компаній.

Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на “Інтерфакс-Україна“.

За інформацією, отриманою від виконавчого директора по комерції ДП” ХТО “Ігоря Яровенко, в цьому місяці підприємство підтверджує відкриття і обслуговування терміналом двох нових регулярних лінійних сервісів міжнародних судноплавних ліній Hapag Lloyd і також Yang Ming Line, що позитивно позначиться на обсягах перевалки контейнерів , – уточнили в прес-службі.

Контейнерний термінал також очікує в кінці травня перший візит нового регулярного прямого сервісу компанії Maersk, який з урахуванням включених до цього сервіс портів заходу відкриває ширші можливості для контейнерних вантажопотоків клієнтів ДП ​​”ХТО”.

 • З посиланням на директора з експлуатації ДП “ХТО” Ігоря Ярового в прес-службі відзначили, що в поточному році підприємство, оперуючи також новими причалами Карантинного Мола, досить часто обробляє два і більше суден одночасно, і з урахуванням відкриття нових сервісів і зростання вантажопотоку планує забезпечувати клієнтам одноразову обробку суден-контейнеровозів на регулярній основі в подальшому.

  У свою чергу генеральний директор ДП “ХТО” Анастас Коккін повідомив, що з огляду на підтримку материнської компанії HHLA і також уряду Німеччини щодо подальшої реалізації інвестиційного проекту будівництва контейнерного терміналу на Карантинному Молу, в 2017 році повинні бути вирішені всі основні питання щодо фінансування та продовження будівництва захисного хвилерізу, а також буде продовжено поетапне інвестування в розвиток намитої тилової території та придбання сучасної перевантажувальної техніки.

  Це необхідно для розвитку інфраструктурних і логістичних можливостей транспортної системи України, а також збереження однієї з лідируючих позицій Контейнерного терміналу Одеса на чорноморському контейнерному ринку, – процитували його в прес-службі.

  Компанія “Контейнерний термінал Одеса” є дочірнім підприємством HHLA International GmbH і входить до групи одного з провідних в Європі логістичних холдингів – німецької компанії HHLA AG (Гамбург).


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.