Компанія “Росава” випустила першу 19-дюймову шину

11151

Український виробник шин випустив першу 19-дюймову шину моделі Premiorri Solazo S Plus.

Таким чином, ця недавня новинка вже випускається в типорозмірах з посадковим діаметром від 16-ти до 19-ти дюймів. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на АвтоЦентр.

Шина Premiorri Solazo S Plus – це перша білоцерківська шина з асиметричним малюнком протектора, яка зроблена відповідно до вимог часу. Асиметричний малюнок протектора дозволяє поліпшити керованість автомобіля і його стійкість в поперечному напрямку, а наявні великі поздовжні канавки протектора забезпечують ефективне відведення води при проїзді калюж і при русі в злива. Це помітно підвищило стійкість до аквапланування.

  • Можливість випускати шини таких розмірів – це результат повної модернізації заводу «Росава». Цей процес вже триває більше п’яти років і, як ми бачимо, дає свої плоди. Сучасні автоматизовані виробничі лінії дозволили не тільки підвищити якість продукції, але і дало можливість випускати шини в раніше недоступних типорозмірах.

    Шина Premiorri Solazo S Plus у розмірі 245/40 R19 буде, напевно найбільш доступною шиною для величезного парку автомобілів преміум-сегмента.


    Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.