Компанія “Росава” почала монтажні роботи нової лінії Apex PR

2084

В рамках заходів з виконання інвестиційної програми 2016-2018 років, компанія «РОСАВА» розпочала монтажні роботи нової лінії Apex фірми VIPO (Словаччина), поставленою на підприємство на початку липня

Обладнання встановлене в складальному цеху легкового виробництва згідно з розробленого проекту та технічної документації. На кінець липня заплановані пусконалагоджувальні роботи.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на espreso.tv

 • Лінія Apex призначена для автоматичного виготовлення наповнювального шнура і крила для шин з посадковим діаметром від 13 до 20 дюймів. Нове обладнання поліпшить якість випущених крил в порівнянні з діючою технологією, так як технологічні операції подачі гумової суміші, екструзування профілю наповнювального шнура, його охолодження і накладення на бортове кільце відбувається в автоматичному режимі без участі операторів на одній лінії. Прецизійні профілі наповнювальних шнурів і готових крил поліпшать показники динамічного і статичного дисбалансу, відповідно поліпшать комфортабельні властивості шин при їх експлуатації.

  Крім того, лінія Apex забезпечить можливість застосовувати наповнювальні шнури для виробництва шин з категорією швидкості W (270 км/г).


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.