Компанія “Росава” почала монтажні роботи нової лінії Apex PR

2047

В рамках заходів з виконання інвестиційної програми 2016-2018 років, компанія «РОСАВА» розпочала монтажні роботи нової лінії Apex фірми VIPO (Словаччина), поставленою на підприємство на початку липня

Обладнання встановлене в складальному цеху легкового виробництва згідно з розробленого проекту та технічної документації. На кінець липня заплановані пусконалагоджувальні роботи.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на espreso.tv

- РЕКЛАМА -
 • Лінія Apex призначена для автоматичного виготовлення наповнювального шнура і крила для шин з посадковим діаметром від 13 до 20 дюймів. Нове обладнання поліпшить якість випущених крил в порівнянні з діючою технологією, так як технологічні операції подачі гумової суміші, екструзування профілю наповнювального шнура, його охолодження і накладення на бортове кільце відбувається в автоматичному режимі без участі операторів на одній лінії. Прецизійні профілі наповнювальних шнурів і готових крил поліпшать показники динамічного і статичного дисбалансу, відповідно поліпшать комфортабельні властивості шин при їх експлуатації.

  Крім того, лінія Apex забезпечить можливість застосовувати наповнювальні шнури для виробництва шин з категорією швидкості W (270 км/г).


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here